Výstava kaktusov, sukulentov a bonsajov Spišská Nová Ves 14-17.7.2016

Tradičná výstava klubu kaktusárov v Spišskej Novej Vsi v poradí 21. sa uskutočnila v dobe konania Spišských trhov v dňoch 14 až 17.7.2016 v priestoroch Domu Matice Slovenskej. Vystavované boli kaktusy, sukulenty a tiež bonsaje členov klubu. Návštevnosť neohozilo ani nepriaznivé počasie, sprevádzané dažďom počas celej doby konania tejto akcie.
---
Club annual exhibition of cacti growers in Spišská Nová Ves took place from 14 to 07.17.2016. Exhibited were cactuses, succulents, as well as bonsai. 
Founding member of the club Mr. Milan Štrauch the willingness for further information on the exhibited plants and provide advice on their cultivation.
Po kliknutí na obrázok sa presmeruje na fotogalériu Kaktusy
Denne bol prítomný zakladajúci člen nášho klubu pr. Milan Štrauch s jeho typickou ochotou podať bližšie informácie o vystavovaných rastlinách a poskytnúť rady pre ich pestovanie.
Po kliknutí na obrázok sa presmeruje na fotogalériu Kaktusy
Lákadlom pre návštevníkov a pozornosť pútali najmä rozkvitnuté kaktusy, ako tento Echinopsis carmenae alebo kolekcia sukulentov.

Po kliknutí na obrázok sa presmeruje na fotogalériu Sukulentov

Na svoje si prišli taktiež aj obdivovatelia bonsajov, kde bola prezentovaná skutočne pekná expozícia výpestkov členov klubu.
 
Po kliknutí na obrázok sa presmeruje na fotogalériu Bojsaje